• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

•  W dniu 24 listopada 2023r. Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas I-III spotkali się po raz trzeci, aby świętować listopadowe święta, tym razem był to obchodzony na całym świecie Dzień Pluszowego Misia.

Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do szkoły ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami. Dzień był radosny, zabawy z misiami odbywały się w rytm piosenek o misiach, rysowano,  kolorowano, wyklejano  postacie misiów, a bohaterami czytanych w tym dniu bajek były oczywiście... misie. Nie mogło zabraknąć degustaci przysmaku ,,MISIÓW" miodu i ciasteczek.

• ŚWIĘTO DYNI

• W dniu 17 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Święto Dyni. W obchodach brało udział przedszkole wraz z klasami 1-3. Tego dnia uczniowie przenieśli do szkoły dynie i w miarę możliwości ubrali się na kolor pomarańczowy. „Święto Dyni” pozwoliło poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacić  wiedzę na ich temat. Uczniowie wzieli udział w licznych zabawach z udziałem dyni. Poza dyniowymi zabawami każdy przedszkolak i uczeń  wykonał swoją dynię na pamiątkę naszego wyjątkowego święta. Ten dzień był pełen wrażeń i radości.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i Pani Małgosi za przygotowanie pięknego scenariusza tego ,,pomarańczowego święta".

• ANDRZEJKI

• Zapraszamy uczniół klas V-VIII na dyskotekę andrzejkową, która odbędzie się 30 listopada 2023 roku o godzinie 15:15-16:45

SAMORZĄ UCZNIOWSKI