• Drodzy Rodzice, Uczniowie !

• 13 marzec 2020r.

Informuję, iż w związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 podjęto decyzję o całkowitym zamknięciu szkoły w dniach 16-25 marca włącznie. Pracownicy administracji (włącznie z dyrekcją) pracują zdalnie w związku z tym, jeśli mają Państwo jakieś pilne sprawy bieżące prosimy o kontakt mailowy spszczytnica@o2.pl lub telefoniczny 796 292 208 (dyrektor), 75 73 89 309.

Uczniowie pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikajcie miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi. Przerwa w szkole nie oznacza dni wolnych od nauki. Wychowawcy, nauczyciele poszczególnych przedmiotów na bieżąco będą Wam przekazywać materiały edukacyjne poprzez komunikatory.

• Szanowni Rodzice!

• 11 marzec 2020r.

Informujemy, że zgodnie z decyzją MEN od 12.03. do 25.03. zajecia dydaktyczno-wychowawcze w szkole zostają zawieszone.Dnia 12 i 13 marca odbeda się w szkole zajęcia opiekuńcze dla tych dzieci, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki w domu.

• Dzień kobiet w klasie VI

• 7 marzec 2020r.

Dzień Kobiet w klasie szóstej z pewnością uczennice będą długo i wspominać. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i docenili swoje koleżanki i Panią Wychowawczynie. Nie zabrakło dobrego humoru, słodkiego poczęstunku i prezentów, które każda dziewczyna z dumą prezentowała 😍

• 6 marzec 2020r.

Dzisiaj nasze najmłodsze dzieci z klas o-1 wzięły udział w konkursie recytatorskim "Językowe Łamańce". Wszyscy pięknie się zaprezentowali, a wybrane wiersze niejednemu dorosłymu sprawiłyby trudność! Jury mialo ogromny problem z wyborem zwyciezców w każdej z klas. Wszystkim maluchom gratulujemy pięknych recytacji i pokonania tremy 😊

• Rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego

• 6 marzec 2020r.

Dzisiejszy piątek obfitował w wiele wydarzeń. Jednym z nich było rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego "Wolni od uzależnień". Pani Justyna Bałuch wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz nagrody dla wyróżnionych: Amelii Troscinskiej, Oktawianowi Rucińskiemu, Kasi Krzyżaniak, Kornelii Kot, Laurze Rychlickiej. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Marcelina Gadzińska. Gratulujemy!

• 6 marzec 2020r.

Już od rana na szkolnych korytarzach widać było chłopców, którzy obdarowywali swoje koleżanki i nauczycielki kwiatami i innymi prezentami. A wszystko z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Z tej okazji w naszej szkole wszyscy uczniowie brali udział w głosowaniu na Najsympatyczniejsza Dziewczynę. W tym roku została nią Lena Skóra z klasy drugiej. Gratulujemy!Dodatkowo w imieniu chłopców, najlepsze życzenia dla dziewczyn., złożył Andrzej Kamola z Oddziału Przedszkolnego. Następnie odbyły się dwa pokazy taneczne. Pierwszy przygotowały młodsze dzieci pod okiem Pani Małgosi Faltyn z Oddziału Przedszkolnego. Drugim występem mogą pochwalić się dziewczyny z klasy szóstej. Oba pokazy zostały nagrodzone gromkimi brawami.Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w dzisiejsze wydarzenia !